دفتر پخش شمال کشور

شما اینجایید :

شرکت دوریس پارس با نام بازرگانی برادران طیبی از سال ۱۳۷۳ فعالیت خود را در صنف لوازم بهداشتی ساختمان آغاز نموده و در سال ۱۳۸۶ با ثبت شرکت دوریس پارس، و با سه برند دوریس, داپ و دلمون فعالیت خود را در این زمینه گسترش داده است.

شرکت دوریس پارس به موازات تولیدات خود مجموعه ایی در شمال کشور به منظور پخش لوازم بهداشتی ساختمانی ایجاد و با افتخار نماینگی انحصاری بسیاری از برند های مطرح ایرانی را به عهده دارد.

مجموعه ی شمال کشور طیف متنوعی از محصولات وابسته به صنعت ساختمان از جمله لوله و اتصالات پلیمری، پلی اتیلن، یو پی وی سی و ۵ لایه، اتصالات و قطعات آهنی، جوشی و برنجی، چسب های فشار قوی و سیلیکون، چینی آلات بهداشتی، شیرآلات و سرویس های بهداشتی و …. را عرضه می نماید.

هدف اصلی این مجموعه، بازار سازی، تامین و ارسال به موقع سفارشات و اقلام مورد نیاز مشتریان و در نتیجه ایجاد رضایتمندی در مشتریان است.

رسالت دوریس پارس بر مبنای درستی و صداقت در گفتار و عمل ، مشتری مداری و احترام و ایجاد حس اعتماد متقابل در مشتریان و تامین کنندگان بوده و در این راه تمام تلاش خود را نموده است.

همچنین با بهره گیری از مدیریت کارامد و پرسنل مجرب، حوزه فعالیت گسترده ای را با سرویس دهی منظم پوشش می دهد که شامل استان مازندران (گلوگاه تا رامسر) و بخش شرقی استان گیلان (چابکسر تا لاهیجان ) می باشد.

نمایندگی استان مازندران

 

برای مشاوره و ثبت سفارش در شمال کشور با واحد فروش شرکت دوریس پارس با شماره های

۰۱۱۴۴۲۸۳۲۴۷ – ۰۱۱۴۴۲۸۱۰۳۱ – ۰۱۱۴۴۲۸۴۳۹۹

۰۱۱۴۳۰۸۱۰۷۳-۵ و خط ویژه ۰۱۱۴۳۰۸۵۵۵۵ تماس حاصل فرمایید.

لیست کاملی از برند های مطرح ساختمانی که شرکت دوریس پارس با افتخار نمایندگی آنها را  در شمال کشور بر عهده دارد و همچنین لیست محصولات این شرکت ها را می توانید مشاهده و دریافت نمایید